• Prírodný matrac HORSE DREAM GOLD

  • zľava!
   Prírodný matrac: konská srsť + kaktus Agáve
   Prírodný matrac HORSE DREAM GOLD
  • od: 490 € 385 €

   Prírodný matrac, ktorý sa radí svojím zložením k najluxusnejším. Koňská srsť je využíva už stáročia a stále potvrdzuje svoje výnimočné a nenahraditeľné vlastnosti. Pravá koňská srsť, použitá v matracoch HORSE DREAM GOLD…

   Clear selection

  Prírodný matrac HORSE DREAM GOLD – zloženie:

  Prírodný matrac, ktorý sa radí svojím zložením k najluxusnejším. Koňská srsť je využíva už stáročia a stále potvrdzuje svoje výnimočné a nenahraditeľné vlastnosti. Pravá koňská srsť, použitá v matracoch HORSE DREAM GOLD, sa získava z koňskej hrivy a ocasu, teda je to čisto prírodný a kvalitný materiál, ktorý žiadnym spôsobom koňa nepoškodzuje.

   

  Koňská srsť je veľmi vhodným materiálom pre náplň prírodného matraca, a to predovšetkým pre svoju ľahkosť, vzdušnosť a priedušnosť. Má výbornú schopnosť akumulovať teplo.

   

  Vďaka špecifickej pružnosti srsti sa matrac prispôsobí záťaži a znova sa dokáže navrátiť do svojho pôvodného stavu. Vynikajúcim spôsobom dokáže zabezpečiť odvod vodných pár z vlhkosti vylúčenej ľudským telom počas spánku a zachovávajú tak hygienu lôžka.

   

  Prírodný liečitelia dokonca tvrdia, že tento produkt živočíšneho pôvodu dokážu odkláňať geopatogénne zóny od postele, ktoré môžu narušovať kľud pri odpočinku.

   

  Stredná vrstva z vlákien kaktusu Agáve je veľmi odolná, vzdušná a zároveň pružná. Perforované dosky z prírodného kaučuku, ktorý sa získava ekologicky priateľskou cestou prevažne v Strednej Amerike dodá matracu optimálnu tuhosť. Latex je odolný proti baktériám a plesniam. Prírodný matrac HORSE DREAM GOLD Vám zabezpečí komfortný a zdravý spánok.

   

  Prirodny matrac HORSE DREAM GOLD – poťah:

  Pre túto jedinečnú kolekciu prírodných matracov sme pripravili luxusný poťah SILVER ACTIVE: hypoalergénny, bez chemických prísad, zamedzuje tvorbe roztočov, baktérií a ďalších mikroorganizmov. Poťah veľmi príjemný povrch na dotyk. Samozrejmosťou je možnosť poťah odzipsovať a vyprať na 60 stupňov.

   

  Prirodný matrac HORSE DREAM GOLD – vlastnosti:

  • Tvrdosť: 5/7 – tvrdší matrac
  • Nosnosť matraca: 50-140 kg (prírodný matrac s vysokou nosnosťou)
  • Obojstranný prírodný matrac
  • Výška matraca v poťahu je cca 20 cm
  • Pre lepšie odvetranie a vyššiu pružnosť odporúčame uloženie na lamelový rošt, no matrac môže byť uložený aj na pevnom rošte (znížená pružnosť) alebo doske (znížená pružnosť + na doske je dôležité kontrolovať, aby nezostávala v matraci zvyšková vlhkosť pri vyššej potivosti, napr. po nemoci)

  varianty

  hmotnosť 25 kg
  Tvrdosť

  5/7 (7 je najtvrdší)

  Rozmery

  190 x 80 cm, 190 x 85 cm, 190 x 90 cm, 195 x 80 cm, 195 x 85 cm, 195 x 90 cm, 200 x 80 cm, 200 x 85 cm, 200 x 90 cm, 200 x 100 cm, 200 x 120 cm, 200 x 140 cm, 200 x 160 cm, 200 x 180 cm, 200 x 200 cm